Шануй морських жителів! Веган(к)и проти океанаріуму у Львові

Волю морським тваринам Веганські плакати Волю всім видам Біля океанаріуму Веганство заради тварин Проти океанаріуму Капіталізм вбиває Плакат Заради тварин Агітаційна черепашка

Активіст(к)и Екологічної Платформи разом з небайдужими львівян(к)ами пікетували цю катівню для тварин вже двічі і обіцяли не зупинятись.

Про свавілля депутата-забудовника Козловського ми згадували неодноразово: знищення Винниківського лісу і озера, забудова озера на Науковій, а тепер ще й відкриття злощасного океанаріуму.

Тісні акваріуми і підсолена вода з-під крану замість моря, відсутність рідної екосистеми — це справжнє катування, і ніхто не має права так знущатись над живими істотами.

Кожен веганський плакат чи листівка, які перехожі бачать на вулиці, звертає увагу на насилля над живими істотами! Тож пікетуйте усі місця, де утримують тварин в неволі, продають їх чи частини їхніх вбитих тіл.

Ми зневажаємо Козловського та виступаємо проти проявів антропоцентризму, коли людина ставить себе вищою за Природу та інші види тварин. Окремо звернемось до споживачів, які будуть відвідувати океано-тюрму: ви нічим не кращі за вбивць та забудовників, якщо підтримуєте експлуатацію тварин.

Шануй морських жителів!
Go vegan revolution!

Фото з нашого першого пікету океанаріуму fb.com/eco.plat.1/

Капіталізм вбиває Плакат Тварини з нами Веганські пікет Хіпових дівчина Роздача листівок Хіпових танцює Океанаріум розвага садистів Веганство для всіх Аудіовізуальна агітація Кожному по плакату